www.osom.pl

Prowadzimy specjalistyczne szkolenia zawodowe dla operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. (Dz. U. Nr 118, poz. 1263).

Szkolenia przez nas realizowane kierujemy do osób chcących zdobyć odpowiednie kwalifikacje zawodowe a więc uprawnienia jak również do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje.

Posiadamy najnowocześniejsze narzędzia dydaktyczne. Najnowocześniejsze techniki tworzą przyjazne oraz skuteczne szkolenia co pozwala na przygotowanie uczestników do uzyskania stosownych uprawnień.

Nasza kadra wykładowców i instruktorów to specjaliści z przemysłu oraz pracownicy naukowo-dydaktyczni z wieloletnim stażem i doświadczeniem zawodowym.

Współpracujemy z Ośrodkami Szkolenia w Europie przygotowując operatorów maszyn i urządzeń budowlanych do pracy na terenie Unii Europejskiej.

Każdy kurs realizowany w naszym Ośrodku kończy się egzaminem państwowym, po zdaniu którego absolwent uzyskuje uprawnienia zawodowe.

 

Nazwa specjalności Klasa  
Koparkoładowarki III - wszystkie typy więcej>>
Koparki jednonaczyniowe I więcej>>
Koparki jednonaczyniowe III więcej>>
Ładowarki jednonaczyniowe I więcej>>
Ładowarki jednonaczyniowe III więcej>>
Spycharki I więcej>>
Spycharki III więcej>>
Narzędzia udarowe ręczne bez klasy więcej>>
Przecinarki do nawierzchni dróg III - wszystkie typy więcej>>
Zagęszczarki i ubijaki wibracyjne III - wszystkie typy więcej>>
Elektrownie polowe III więcej>>
Sprężarki przewoźne III więcej>>
Pompy do mieszanki betonowej III - wszystkie typy więcej>>
Rusztowania budowlano-montażowe metalowe bez klasy więcej>>